Hakkımızda

Türk Mutfağı; doğup geliştiği toprakların konumu gereği binlerce yıl, onlarca medeniyetle kucaklaşmış, coğrafya odaklı ve çok zengin bir mutfaktır. Yöresel malzemelerle zenginleşen, bilgiyle işlenen bir kültür hazinesidir. ’’Osmani’’ menüsünü, bu kültür hazinesinin aslına sadık kalıp, günümüz beslenme standartlarını dikkate alarak hazırlamıştır.

Osmani Restoran olarak bilinen binlerce yıllık bu birikimi, bilinçle ve aşkla 11 yıldır hizmet verdiğimiz İstinyePark’tan sonra Ataşehir Watergarden’da da beğeninize sunmaktan gururluyuz. Sadece kullandığımız malzemelerle değil, edindiğimiz bilgiler ışığında pişirme ve sunum teknikleriyle de benzersiz olmayı hedeflemekteyiz. Dünyanın en eski ve en zengin üç mutfağından biri olan Türk Mutfağı’nı bütün yönleriyle yorumlayıp, lezzet severlerin beğenisine sunmak, içerik ve lezzet olarak hem göz, hem karın doyuran ulusal ve uluslararası bir değer haline getirmek istiyoruz. Bu, bizim için muhteşem bir heyecan…

Bu eşsiz yemek kültürüne ve dolayısıyla markamıza sahip çıkmanızdan, övgülerinizle birlikte eleştiri ve önerilerinizle de yanımızda olmanızdan hep gurur duyacağız.

Osmani Watergarden’da da , İstinyePark’ta olduğu gibi, zeytinyağlılardan otlu yemeklere, bakliyat ve tahıl yemeklerinden kebaplara, sebze ve meyveli et yemeklerinden farklı salata ve mezelere, börek, pide ve mantı çeşitlerinden tatlılara ve Anadolu’nun tüm yörelerinden seçilmiş zengin Türk şaraplarına kadar seçkin lezzetleri, en uygun fiyatlarla beğeninize sunuyoruz.

Mutfak kültürümüzü, toprağımızın değerlerini, bir bütün olarak verdiğimiz emeği sizlere sunmaktan mutluyuz. Sofralarımızdan sağlık, bereket ve neşe eksik olmasın.

Afiyet olsun